.

.

Традиционални Занает Оод. Лансдаун Шише Зелена И Природна Ирска Шамрок Детска Рагби Кошула Со Долги Ракави

Традиционални Занает Оод. Лансдаун Шише Зелена И Природна Ирска Шамрок Детска Рагби Кошула Со Долги Ракави

DEN 3.00

Износ
Залиха

Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Стил без напор - оваа рагби кошула со долги ракави е совршена за деца од сите возрасти. Со значка Од ирски грб со три шамроки и официјалното Лого На Лендсдаун, оваа зелена кошула од шишиња има широка бела лента и златни детали. Премиум Материјали-Изработени од врвни материјали за максимална удобност, дишење и издржливост. Совршено Вклопување-Достапно во големини 6/12 Месеци -11/12 години. Лесна Нега - оваа симпатична ирска поло е без напор згрижена и може да се пере во машина. Автентично Ирски-Гордо дизајниран Во Ирска Со Традиционален Занает Ограничен. Оваа рагби кошула со долги ракави е совршена за деца од сите возрасти. Со значка Од ирски грб со три шамроки и официјалното Лого На Лендсдаун, оваа зелена кошула од шишиња има широка бела лента и златни детали.

Карактеристики

Производи во категоријата