.

.

Tee на кратки ракави за девојки на Mizuno

Tee на кратки ракави за девојки на Mizuno

DEN 2.00

Износ
Залиха

100% полиестер. Увезени. Лесна ткаенина : им овозможува на спортистите да се чувствуваат кул за време на играта. Изградба на деколте на екипажот : Удобно отворање на вратот што ја одржува кошулата за време на трчање, тренинг или кревање на вежбање. Ракав за поставување. Печатен Runbird Logo. Младинската мизоно nxt кратка ракав е ваша кошула за мета за секоја активност. Лесна трајна ткаенина е дизајнирана за секоја пригода, игра или настан. Достапно во 14 различни бои, оваа кошула е задолжителна за секој животен стил.

Карактеристики

Производи во категоријата