.

.

Нов LMG7400PLFC Лцд Панел со 90 Дена Гаранција

Нов LMG7400PLFC Лцд Панел со 90 Дена Гаранција

DEN 1.33

Износ
Залиха

ДЕЛ БР : LMG7400 PLFC. СОСТОЈБА : НОВА. Тестирана работа пред пратката, 3 Месеци гаранција обезбедена против проблем со квалитетот. Ве молиме проверете дали нарачувате вистинска ставка, ако не сте сигурни дали е точната ставка што ви треба, ве молиме контактирајте не одеднаш. Ве молиме, не оставајте ни повратни информации со ниска ѕвезда пред да контактираме со нас , ние секогаш се трудиме најдобро да обезбедиме задоволно решение за нашиот клиент. НОВ Lmg7400plfc Lcd Панел Со 90 Дена Гаранција кога ќе го примите предметот, ако производот не работи или оштети, ние ќе ви го испратиме новиот. Кога ќе го вратите производот ,ве Молиме чувајте го предметот во иста состојба што ви ја понудивме. Купувачот е одговорен за враќање на превозот. Што Правиме : како водечки дистрибутер на дисплеи со течни кристали Во Кина, ние долгорочно и одржуваме цврста стипендија со главните светски производители НА ЛЦД НЕЦ, ШАРП, ХИТАЧИ, АУО, САМСУНГ, ЛГ, КОЕ, ТИАНМА итн. Нашата компанија има стекнато богато искуство во тимови за продажба и услуги по продажбата. И тука ги имаме деловите, машината за обликување со вбризгување, Сеопфатен ЛЦД-екран на екранот на допир. Ние главно продаваме Индустриски лцд панели 5.7",5.8", 6.5", 7", 7.2", 7.4", 7.7" ,8" ,8.4" ,8.8" ,9.4" 10.4" ,12.1" ,15",17" ТФТ боја лцд панел И СТН.

Карактеристики

Производи во категоријата