.

.

Преклопен Монопод за ЛРС

Преклопен Монопод за ЛРС

DEN 1.67

Износ
Залиха

Монопод прилагодлив за висина( 3-3/4" ~ 4-3/4"). Едно копче 90 степен преклоплива рачка за лесно складирање по употреба. Копче за притискање и завртка за палецот машенизмот со двојно заклучување обезбедува брзо распоредување. Изработен од 6061 - т6 алуминиум со црна мат завршница. Се вклопува на стандардни шини На Слики. 90 степен преклопен висина прилагодлив монопод за долг дострел.

Карактеристики

Производи во категоријата