.

.

Tabcare Компатибилна Acer Iconia One B3-A20 B3-A30 10 таблети за безбедност против кражба на таблети за киоск, ПОС, продавница, прикажување на приказ

Tabcare Компатибилна Acer Iconia One B3-A20 B3-A30 10 таблети за безбедност против кражба на таблети за киоск, ПОС, продавница,

DEN 1516.80

Износ
Залиха

Стандард VESA 100 X100 MM, компатибилен со Acer Iconia One B3-A20-K8 UH B3-A30. Димензија : 210мм (висина) x 30mm (длабочина) x 325mm (ширина). Тежина : 1,5 lb. Материјал : Дебелина на акрилик 8мм, шест безбедносни завртки (дојдете со еден возач на завртки). Поддржете ги и режимите на приказ на пејзаж и портрет. Сега можете да ја украсите вашата продавница со пренесување на таблетата Iconia One во компактен систем на киоск со целосно функции на екранот на допир! Можете исто така да го користите како штанд за таблети POS (точка на продажба). Карактеристики : * Таблетот не е вклучен! * Компатибилен со Acer Iconia One B3-A20-K8 UH B3-A30 * VESA комплет Димензија : 210mm (висина) x 30mm (длабочина) x 325mm (ширина) * ДИМЕНЦИЈА НА СТАНД : 172мм (висина) x 116mm (длабочина) x 125mm (ширина (ширина ), 6,8 "(ч) x4.75" (d) x5 "(w) * wallиден монтажа комплет Димензија : wallидна плоча - 86,5 x 57,5mm; VESA плоча - 115mm x 115mm * Компатибилен VESA 100x100 mm Стандард * Тежина : 1,5 lb * Материјал : акрилна дебелина од 8мм * Боја : Црна, бела, чиста * лесен пристап до сите копчиња и I/O порта * Поддршка на пејзаж и приказ на портрет * Вградени магнети на задниот дел на дното, лесно да седат на метална површина како фиоката за готовина * дојдете со Безбедносни завртки и шрафцигер Што е вклучено во пакетот : Едно затворено VESA Еден десктоп за десктоп 10 Стенд 10 безбедносни завртки со еден шрафцигер.

Карактеристики

Производи во категоријата