.

.

Избор на мраз за Кршење Мраз, Нелизгачка Дрвена Рачка ОД Нерѓосувачки Челик ЦАИЈОГА За Лесно Држење, Должина Од 9 Инчи

Избор на мраз за Кршење Мраз, Нелизгачка Дрвена Рачка ОД Нерѓосувачки Челик ЦАИЈОГА За Лесно Држење, Должина Од 9 Инчи

DEN 1.67

Износ
Залиха

Висококвалитетен Избор На Мраз : Изработен од борово дрво со врвен квалитет и нерѓосувачки челик од 304 степен на храна, отпорен на ' рѓа, цврст и издржлив. Овој Избор На Мраз е многу остар, лесно може да ја скрши коцката мраз. Безбеден За Употреба : со комплетната заштитна обвивка, нашата алатка за избор на мраз може безбедно да се чува кога не се користи, безбедното дрвено капаче може да ги заштити луѓето од повреда. Дрвената рачка не се лизга, обезбедува удобно и лесно држење. Совршена Големина : Доаѓа со 2 парчиња избор на мраз, секоја алатка за избор е долга 9 инчи и 0,7 инчи во дијаметар, тежи околу 2,6 мл. Беше избран и тестиран од професионални шанкери, големината е совршена за раскинување на мразот. Лесен За Носење : изборот на мраз е мал и со мала тежина, со дрвеното капаче можете директно да го ставите изборот на мраз во вашата торба или само да го ставите во кутијата со алатки. Лесен за носење и лесен за чување на шанкерите. Широко Користена : оваа алатка за избор на мраз за шанкер е суштинска алатка за бармени, готвачи, кокс, кафе, сок и љубители на ладни пијалоци. Добро работи за кршење мраз, спојување, правење дупки во глина, може да се користи и за други предмети како замрзната храна. Одлично за излети, кампување, на отворено, барови, кујна, ресторани користат на други места. Пакетот вклучува : 1 x мраз трансферот.

Карактеристики

Производи во категоријата