.

.

6 Пара Брадавици Хируршки Нерѓосувачки Челик Пирсинг Титаниум Мрена Прстен Јазик Прстен Кубни Цирконија Брадавица Прстени Тело Пирсинг Накит, 14 Мерач

6 Пара Брадавици Хируршки Нерѓосувачки Челик Пирсинг Титаниум Мрена Прстен Јазик Прстен Кубни Цирконија Брадавица Прстени Тело

DEN 191.84

Износ
Залиха

Затворање на топката. Различни стилови : овие пирсинг прстени имаат 6 различни стилови како што се прикажани сликите, сите се елегантни и убави, можат да ги задоволат вашите различни потреби за многу прилики. Димензии : големината на мерачот е 14 g (1,6 mm), должината на шипката е 14 mm, дијаметарот на топката е 5 mm, општата големина за повеќето луѓе; Боја : розово злато. Практично за употреба : овие двојаглави пирсинг прстени се лесни за навртување и исклучување за вашето секојдневно носење, погодни за повеќето делови од телото, кои се практични и привлечни. Материјал : се состои од нерѓосувачки челик, акрилна и кубна цирконија, која е цврста и услужлива, исто така тие се пријателски за кожата. Повеќекратна употреба : совршен за пирсинг на брадавиците и јазикот, исто така може да работи како прстени на ' рскавицата, обетки, прстени за усни и други делови од телото пирсинг накит, погоден за многу прилики, како што се забави, церемонии и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата