.

.

KOLESO 100PCS 2.54mm Femaleенски пински конектор за куќиште Терминал Издржани бакарни пинови за бакар Дупон за кабел за жица од џампер ДУПОНТ

KOLESO 100PCS 2.54mm Femaleенски пински конектор за куќиште Терминал Издржани бакарни пинови за бакар Дупон за кабел за жица

DEN 1.00

Износ
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет. Безбедни и неопходни алатки за домашна градина. Погодно за градинарство, саксија, итн. Лесна инсталација, издржлива. Тоа е рачно мерење, може да има грешка од 1-2мм. Спецификација : Сосема нова количина : 100 парчиња Конектор : Femaleенски терен : Прибл. 2,54мм Материјал : Боја на бакар : Како што е прикажано на сликата Вклучен пакет : Терминали за конектор 100 парчиња x Белешка : Бојата на артикалот прикажана на фотографиите може да се прикаже малку поразлично на мониторот на вашиот компјутер, бидејќи набудувачите не се калибрирани исто.

Карактеристики

Производи во категоријата