.

.

С.Р.Т. Алатка за спасување за преживување - 14 Функција Премиум Спасување Мултитул за секојдневно носење апликации за лична заштита - алатка за спасување на автомоби?

С.Р.Т. Алатка за спасување за преживување - 14 Функција Премиум Спасување Мултитул за секојдневно носење апликации за лична

DEN 1039.84

Износ
Залиха

???????? ?? ????????? ?????????? Идеална алатка за спроведување на законот, први испитаници, безбедносни детали и оние што сакаат само дополнителна мерка за заштита. Дизајнирано од Шуки Драи со елегантен изглед и лесно распоредување на џеб, ова е алатка што мора да ја контролира секоја ситуација. ?????????? ?????-???? завртка. Одлично е за поефикасно остварување на секојдневните задачи. С.Р.Т. Алатката може да се користи како клуч за кислород вентил и како без ветер за турнир што го прави ова идеално решение за потребите за итни случаи. ???????? ???????? , торби, елеци за спасување и многу повеќе. Изградени со упатства за TSA во умот, S.R.T е совршен додаток на вашата колекција на ЕДЦ. ?????????? е дизајниран да биде секач за безбедносни ремени и прекинувач на прозорецот сите во еден. Во случај на автоматска итна помош, оваа алатка е од суштинско значење за приватни граѓани и први испитаници. ??????????????? ?????????? Први испитаници, безбедносни детали и оние што сакаат само дополнителна мерка за заштита. Дизајнирано од Шуки Драи со елегантен изглед и лесно распоредување на џеб, ова е алатка што мора да ја контролира секоја ситуација. ??????????? ????-???? . Одлично е за поефикасно остварување на секојдневните задачи. С.Р.Т. Алатката може да се користи како клуч за кислород вентил и како без ветер за турнир што го прави ова идеално решение за потребите за итни случаи. ???????? ???????? , торби, елеци за спасување и многу повеќе. Изградени со упатства за TSA во умот, S.R.T е совршен додаток на вашата колекција на ЕДЦ. ?????????? е дизајниран да биде секач за безбедносни ремени и прекинувач на прозорецот сите во еден. Во случај на автоматска итна помош, оваа алатка е од суштинско значење за приватни граѓани и први испитаници. Алатка за лична заштита за усогласеност на болката што може да направи разлика ако некогаш се најдете во леплива ситуација. Врвниот чекан е рамна површина на чекан за влијание врз предметите или примена на контролен притисок. Периметарските градини одат околу целата алатка за подобрување на зафатот со а Разновидност на ориентации на рацете и исто така да се зголеми ефективноста на техниките за прицврстување на тактиките и прстите. Идеална алатка за спроведување на законот, први испитаници, безбедносни професионалци и оние што сакаат само дополнителна мерка за заштита. Wantе сакате да го земете вашиот нов S.R.T. Алатка со вас насекаде, за да можете да го зачувате денот, или со брзо завршување на домашен проект или со соодветно ракување со поостра околност. Карактеристики вклучуваат : стаклен прекинувач за ситуации за спасување на автомобили за спасување на кислород вентил, жица лента постепено хексадецимален возач 1/4 "Орев клуч за лична заштита на шишиња за шишиња за шишиња, секач за секач за секач на кутии кинетички стакло стакло за стакло за автоматско спасување на ноктите, влечење на нокти, рамен шрафцигер за глава, рамна глава завртка за шрафцигер 5.25" Должина.

Карактеристики

Производи во категоријата