.

.

Azeeda „Јас ја сакам Канада“ Компактна DIY мулти -алатка

Azeeda „Јас ја сакам Канада“ Компактна DIY мулти -алатка

DEN 2.67

Износ
Залиха

Триаголен компактен 3-во-1 мулти алатка. Одличен подарок за loversубителите на DIY. Вклучува мерка на лента од 1 метар и 4 различни додатоци на возачот на завртки. Печатено од едната страна со уникатен дизајн. Големина : 87мм x 76mm x 13мм. Нашата триаголна компактна мулти -алатка е отпечатена од едната страна со уникатен дизајн, што го прави одличен подарок за loversубителите на DIY. Овој сет на алатки 3-во-1 содржи мерка за лента и 2 различни прицврстувачи на шрафцигер и секој агол има капа за затворање на Snap. Еден агол открива мерка од лента од 1 метар, додека другите кријат две реверзибилни прицврстувачи на шрафцигер, една поголема и една помала, и двата имаат вкрстена глава на едниот крај и рамна глава од друга страна. Големина : Ширина : 87mmheight : 76mmdepth : 13мм.

Карактеристики

Производи во категоријата