.

.

НАВЛАЖНУВАЧ НА воздух УСБ-Приклучок За Напојување, Хидратација На Лицето, Мини Овлажнител, Вода Од Чешма, Автомобил, Хидратација На Растенијата СО ЛЕР

НАВЛАЖНУВАЧ НА воздух УСБ-Приклучок За Напојување, Хидратација На Лицето, Мини Овлажнител, Вода Од Чешма, Автомобил, Хидратација

DEN 111.84

Износ
Залиха

Големина на пакување : 3 инчи*3 инчи*4 инчи. Внатре има вграден сензор за ниво на вода кој автоматски ќе го исклучи напојувањето кога водата е пониска од безбедното ниво на водата. Работата долго време ќе ја изгори плочката.Ова е дифузор за арома на ладна магла што може да додаде етерични масла, дома или во автомобил, треба да бидете опремени со ефтин и сигурен овлажнител за да ве држи подалеку од сувост. И печатот е силен,повеќе не се плаши од истурање течност за да истече случајно. Клучот за работата на овлажнител е да ја натопите памучната цевка во вода веднаш по отворањето на пакувањето за да ја одржите влажна целата цевка. Производ модел : К5. Во сува средина, ќе почувствувате сува и лупена кожа, суви и уморни очила, сув нос лесно и слаб квалитет на спиење. Капацитет : 220МЛ. И печатот е силен,повеќе не се плаши од истурање течност за да истече случајно. €БЕЗБЕДНО И АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ : ако памучната цевка треба да се замени, ве молиме купете ја на памучна цевка над 4,7 инчи, исечете ја правилно и заменете ја. име на производот : Овлажнител. Големина на производот : 2,5 инчи*2,5 инчи*3,5 инчи. [USB Power] : ве Молиме купете вклучен адаптер за напојување , треба да се вклучи во напојувањето со кабелот за напојување за напојување, а напонот на напојувањето може ДА БИДЕ 110 V. Јас користам само-испорака за да ја заменам за вас бесплатно! Дизајнот под 20d B го прави производот да работи тивко.7-инчен USB кабел. Чекор 2 : Наполнете го овлажнител со половина шише вода, а потоа зашрафете го предниот капак.pay[обрнете внимание]✤ ✤ : памучната цевка мора да се навлажни за да ја апсорбира влагата. нето тежина : 1.Забелешка : Работата долго време ќе ја изгори плочката. Чекор 3 : Вметнете ГО УСБ-кабелот во штекерот, притиснете го прекинувачот и навлажнувачите почнуваат да работат. Чекор 2 : Наполнете го овлажнител со половина шише вода, а потоа зашрафете го предниот капак. Кога повторно ќе се притисне, ќе прска наизменично (континуирано прскање 4-ти и ќе престане 6-ти) 8 часа. Може да се напојува со компјутери со USB дупки, звучници за автомобили итн.Чекор 1 : Отворете го предниот капак на навлажнувачите и исплакнете ја памучната цевка додека не се навлажни целата цевка. Тивката контрола на мини ултразвучниот овлажнител може да создаде удобна и без пречки средина за спиење или работа, погодна за соби за бебиња, автомобили и канцеларии. Номинален напон : 5 V=1А. боја : бела/зелена. Кога копчето ќе се притисне за прв пат, ќе се прска континуирано 4 часа.Памучната цевка мора да се навлажни за да ја апсорбира влагата. материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Со поврзување НА USB-кабелот за напојување, можете да го користите приклучокот за напојување на компјутер или мобилен телефон или да го приклучите во USB-портата на автомобилот, што може да го навлажни воздухот во автомобилот и да спречи сушење на носот и грлото. Најдобро е да работите 2 часа и да се одморите 2 часа. време на осветлување : вклучете долго светло.Ако памучната цевка треба да се замени, ве молиме купете ја памучна цевка над 4,7 инчи, исечете ја правилно и заменете ја. Внатре има вграден сензор за ниво на вода кој автоматски ќе го исклучи напојувањето кога водата е пониска од безбедното ниво на водата. Спари време : 4 часа. Пакет : боја кутија. Најдобро е да работите 2 часа и да се одморите 2 часа. Бруто тежина : 3,4 мл.

Карактеристики

Производи во категоријата