.

.

Црно Издание Воен Навлажнувач Стаклен Врв Со Преден Дигитален Хигрометар, шпански Кедар, Раствор За Навлажнувач, Хидро Систем И Фиока За Дополнителна Пена-Држи Од ?

Црно Издание Воен Навлажнувач Стаклен Врв Со Преден Дигитален Хигрометар, шпански Кедар, Раствор За Навлажнувач, Хидро Систем

DEN 0.67

Износ
Залиха

● ОГРАНИЧЕНО ЦРНО ИЗДАНИЕ ● овој овлажнител со ограничено издание беше инспириран од воени блокатори на стапалата и е завршен со луксузна мат црна обвивка со полирана црна матрица. Овој сериозен навлажнувач е за сериозниот љубител. Одобрен од ЉУБИТЕЛИТЕ на одобрување е конструиран од густо дрво и шпанско вметнување кедар; овој навлажнувач е вистинската зделка. Надворешноста се истакнува со мат црна завршница со прилагодени полирани вооружени метални компоненти, вклучувајќи аголни штитници, странични брави на капакот, рачки и предниот дигитален хигрометар. Вклучивме и отстранлива фиока за складирање што може да се лизне. Нема повеќе потреба да ја отстранувате горната лента за да стигнете до пурите што ги сакате на дното. ● ДИГИТАЛНА ТОЧНОСТ # целосно ја обновивме внатрешноста на нашите хигрометри, така што тие се најточниот начин за следење на влажноста во вашиот овлажнител, осигурувајќи дека вашите пури се свежи. Зад секој хигрометар стои прецизна гумена заптивка, која ви дава дополнителна заштита од несакано истекување на воздухот. ● ВОЕНА ФИОКА за ДОДАТОЦИ од ПЕНА zharestary frawer доаѓа обложена СО ПЕНА ЕВА со дијамантска шема што наликува на пената што се наоѓа во воените кутии за складирање. Внатре вклучивме отстранлив држач за додатоци однапред исечен во кој се наоѓа нашиот ексклузивен Комплет За Додатоци За Вооружени Метали од Кларо. Престанете да ги губите додатоците и чувајте ги на идеално место, вашиот овлажнител. Купете го комплетот за додатоци за крајното искуство со подароци. (Додатоци Не Се Вклучени). ● СОВРШЕНО ЗАЧИНУВАЊЕ ● го прикажуваме Хидро Системот, систем за навлажнување на пури со ниско одржување. Ова решение што чека патент го прави контролирањето на влажноста на вашиот навлажнувач помеѓу 65-72% RH едноставна задача. Со вдлабнување На Хидро Системот, максимизираме колку пури можете да складирате. Препорачуваме да го купите членството Во Кларо за да добиете годишна понуда за да го одржите вашиот овлажнител зачинет. Пури за ВОИНИ. еден дел од приходите ќе одат на оние кои направија жртва за да не чуваат безбедни-Благодарам. Овој единствен навлажнувач е завршен во уникатна мат црна боја, на врвот со модерна црна матрица на страните. Нема да најдете друг како него. Навлажнувачите на кларо се исто така изградени како резервоари со густа дрвена конструкција и цврсто вметнување кедар, што резултира со полесно одржување на навлажнувачот. Аглите се заштитени со полиран вооружен аголен штитник, додека капакот е опремен со тешки брави што го одржуваат заптивката прицврстена. Нашата повторно замислена фиока За додатоци Кларо вклучува ПЕНА ЕВА, која најчесто се наоѓа во заштитни воени случаи, прецизно исечена за да го држи нашиот ексклузивен Комплет За Додатоци За Оружје (Забелешка : може да се отстрани ако одлучите да не го купите комплетот за додатоци). Вклучивме се што ви треба за да станете и да трчате со вашиот нов навлажнувач Кларо, вклучувајќи Го И Хидро Системот што чека патент, кој доаѓа со послужавник за навлажнување, едно шише со обичен Раствор За Навлажнувач и Едно Шише Зима + Мешавина Од Раствор За Влажност На Сува Клима. Овој навлажнувач е идеален подарок за оние кои се сметаат себеси за патриоти. ЗАБЕЛЕШКА : дел од приходите се донираат На Пури за воини.

Карактеристики

Производи во категоријата