.

.

Азееда 5 х 140мм Бабун На Слон Срце Дрвени Знамиња

Азееда 5 х 140мм Бабун На Слон Срце Дрвени Знамиња

DEN 182.24

Износ
Залиха

140мм висока х 95мм широк. Печатени на едната страна со уникатен дизајн. Две претходно исечени дупки. Направено со природно дрво од одржливи извори. Овој сет од пет прекрасни дрвени знамиња се идеални како украси и се добро прилагодени за употреба во занаетчиски проекти. Секое знаме е направено од МДФ со дебелина од 3 мм и е отпечатено од едната страна со уникатен дизајн, оставајќи го обратното празно за да пишувате или на друг начин да се декорирате. За да ја закачите завесата, има две дупки во горните агли на секое знаме за закачување за да ја навојте лентата или жицата. Индивидуална Големина На Знамето : Ширина : 95мм висина : 140ммдептина : 3мм Секој сет на бантинг содржи пет знамиња за закопчување. ЛЕНТА/стринг за виси не е вклучена.

Карактеристики

Производи во категоријата