.

.

Abaodam 100 парчиња животни стил на боја на занаети дрво наутички празнини кит океан занаети дома дрвен живот риба играчки каки графити украси за забава

Abaodam 100 парчиња животни стил на боја на занаети дрво наутички празнини кит океан занаети дома дрвен живот риба играчки каки

DEN 143.84

Износ
Залиха

Парчиња од дрво од животинско дрво- Површината е мазна, подготвена за сликање, пишување, украсување или едноставно DIY графити. Крајбрежното дрво- Погодно е за украси за венчавки, забави, ознаки за подароци, персонализирани слики и други занаети. Празно дрвени ознаки- ?? Океански животни дрвени исечоци недовршени дрвени парчиња празно дрвени океански животни чипови DIY дрвени парчиња занаети за деца кои сликаат играчки со графити. DIY сликарство од дрво- Нашите празно дрво се изработени од дрво што е цврсто и. Недовршено парче од дрво- недовршени исечоци од дрво Површината е мазна, подготвена за сликање, пишување, украсување или едноставно DIY графити. Список на пакети 100 x Дрвени чипови Карактеристики - Површината е мазна, подготвена за сликање, пишување, украсување или едноставно DIY графити океански забава фаворизира подароци. - Големина : 3.00x2.50x0.10cm/ 1.18x0.98x0.04inch парчиња од животинско дрво. - Боја : Каки DIY дрвен занает. - Материјал : дрвена плажа дрвени занаети. - Изработено од дрвен материјал, природен и со убава текстура, дизајн на животно во форма на животни, празно дрво за иселување. - Пакетот вклучува доволно парчиња дрво, вашите занаети за DIY и потреби за украсување потреби за сликање на дрво. - Погодно за DIY рачно насликани, ознаки за подароци, ракописни ознаки, букви, картички, итн. - Креирање на занаетчиски проекти со семејства или пријатели ќе биде полно со забава, ќе уживаат во празно дрво приврзоци. Добра информација за информации за дрвени парчиња, прават партиски знаци, ознаки за подароци, украси, украси или едноставно на wallsидовите на вашиот дом. Парчиња од дрво од океански животни кои можете да ги направите образецот на нив за да создадете уникатни украси, подготвени за сликање и пишување, исечоци е вашиот DIY проект.

Карактеристики

Производи во категоријата