.

.

Dshine Куче Чешлање Хамак, Куче Темперамент За Ноктите Кастри, Миленичиња Чешлање Хамак За Големи Кучиња Со Ножици/Тример, Ноктите Датотека, Миленичиња Чешел И Куче По

Dshine Куче Чешлање Хамак, Куче Темперамент За Ноктите Кастри, Миленичиња Чешлање Хамак За Големи Кучиња Со Ножици/Тример, Ноктите

DEN 0.67

Износ
Залиха

Импровизирана Лежалка за Чешлање кучиња - нашата импровизирана л големина е погодна за домашни миленици под 55 килограми. Помогнете да ги опуштите вашите миленици за време на средување на ноктите / влакната, дотерување, капење, чистење на очите / ушите, давајќи им го лекот. Комплет За Чешлање миленичиња-Дојдете со издржлива импровизирана импровизирана лежалка, машинка за нокти и датотеки за домашни миленици, чешел до лабави заплеткувања и валкана коса, безбеден безбедносен карабинер Д-прстени и поводник за кучиња. Удобна и Цврста Ткаенина-двослоен дизајн, внатрешна изработка од мек 3д мрежен сунѓер што дише, надворешен е водоотпорен оксфорд отпорен на абење, совршена подлога за чешлање миленичиња. Лесен и лесен за чистење. 2-Во-1 Користете Начини-Оваа импровизирана лежалка може да се расклопи на два дела, предниот дел може да биде индивидуална употреба како темперамент, предниот плус задниот дел заедно може да се користи како домашна хамак за чешлање. Доживотна Гаранција-ве Молиме измерете ја големината на вашите миленици пред купувањето. Ние поддржуваме 100% задоволна гаранција за враќање на парите и гаранција за Чешлање На Импровизирана Лежалка. Ве молиме кажете ни ако ви треба помош. Написите што ќе ги добиете ќе вклучуваат упатство за употреба, кое можете да го користите со референца. Ако имате какви било прашања, ве молиме оставете ни порака и ние активно ќе ви одговориме. Користете мерна лента за да ги заокружите предните и задните нозе на миленичето околу бади, што е најширокиот дел од градите, андрезервирајте уште 0,7-1,1 инч. Тоа е должината на градите на миленичето. Ние ќе ви претставиме намалување на ноктите,датотека,чешел и поводник за кучиња,кои ви помагаат подобро да го разубавите вашето домашно милениче.

Карактеристики

Производи во категоријата