.

.

БЛИСКИ Машки Кошули Секојдневен Принт Врвови Со Долги Ракави Тенок Фит Јака За Превртување Копче Надолу Блуза

БЛИСКИ Машки Кошули Секојдневен Принт Врвови Со Долги Ракави Тенок Фит Јака За Превртување Копче Надолу Блуза

DEN 0.33

Износ
Залиха

Сезона : Лето. Стил : Секојдневен, Убав. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Големина на производот : нашите големини на производи се произведуваат во согласност со Азиските стандарди и обично се помали од Европските големини. Ви препорачуваме да изберете една големина поголема кога купувате. Ако не сте сигурни за големината што ја купивте, ве молиме изберете да се повикате на нашата слика за големина или да контактирате со нашата услуга за клиенти, ние ќе обезбедиме 24-часовна онлајн помош. ●Испорака} предметот ќе биде испратен ОД Хк Кина, имаме Експрес и Стандард. Стандардот обично трае 10-20 дена за да пристигне во НАС. Убавината вреди да се чека, затоа ве молиме бидете трпеливи и чекајте ја. На експрес уаусли му требаат 3-12 дена да пристигне во НАС.треба да платите за 10-20 долари по ставка. Нашата услуга за клиенти може да ги реши вашите проблеми преку интернет 24 часа, а производот обезбедува 30-дневна политика за враќање. Големина : М Рамо : 42см/16.54" Биста : 96см/37.80" Должина : 69см/27.17" Ракав : 63см/24.80" Големина : Л Рамо : 44см/17.32" Биста : 100см/39.37" Должина : 70см/27.56" Ракав : 64см/25.20" Големина : XL Рамо : 46см/18.11" биста : 104см/40.94" должина : 71см/27.95" ракав : 65см/25.59" големина : ххл Рамо : 48см/18.90" биста : 108см/42.52" должина : 72см/28.35" ракав : 66см/25.98" големина : хххл РАМО : 50см/19.69" биста : 112см/44.09" должина : 73см/28.74" ракав : 67см/26.38".

Карактеристики

Производи во категоријата