.

.

Miashui жени џемпери дуксери блуза лабава случајна качулка пулвер влечејќи врвни џемпери на в Valentубените жени за loversубовници за loversубовници

Miashui жени џемпери дуксери блуза лабава случајна качулка пулвер влечејќи врвни џемпери на в Valentубените жени за loversубовници

DEN 169.60

Износ
Залиха

100% полиестер. Направени во САД и увезени. 7-15 дена испорака. Многу кул за носење, нов изглед. Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во начинот на кој стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од другите физички променливи, на пр. Лична големина на телото, форма на тело, пропорција на екстремитети, висина, итн. Стил : Обичен. Материјал : полиестер. Изработено е од материјали, издржливо за вашето секојдневно носење. Womenените џемпери и блуза од дуксери, лабава случајна качулка, влечејќи врвни џемпери на в Valentубените, жени за loversубовник : Casual Note : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и може да не ја одразува вистинската боја на предметот примена, може да гарантира дека целокупната може да гарантира дека целокупната може да гарантира дека целокупната може да гарантира дека целокупната може Стилот прикажан на фотографијата е точен, сепак може да има разлики во начинот на кој се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од другите физички променливи, на пр. Лична големина на телото, облик на тело, пропорција на екстремитетите, висина, итн. Направено од материјали, издржлив дополнет за вашето секојдневно носење : Стандардна : зима, пролет за пол : жени повеќе топлина и удобност Боја : розова големина : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики

Производи во категоријата