.

.

Индустриски стил метална абажур зелена: емајл приврзок светлосен сенка гроздобер лустер за лабави од лимчиња за обвивка за обвивка за фарма кујна штала подот табе?

Индустриски стил метална абажур зелена: емајл приврзок светлосен сенка гроздобер лустер за лабави од лимчиња за обвивка за обвивка

DEN 447.84

Износ
Залиха

Сенка на куполата, добар ефект, продолжете го животот на вашата ламба и заштедете време за чистење. Античка сенка на ламбата.Ситлива за повеќето ламби, што може да ја обезбеди неговата практичност и популарност. Сенка на таванот, можете да изберете каде е инсталирано според вашите вистински потреби. Сенката на емајл светилка ја прави вашата соба полна со гроздобер декорација и релаксација. Сенка за светло за светло за штала, совршена за општи области во затворен простор што вклучува трпезарија, дневна соба, кујна, коридор, подрум, итн. Опис- Големина на сенка на ламбата : Приближно. 35 x 35 x 15 cm;- Материјал : емајл; Пакет, вклучувајќи ланец за сенка од 1 x ламба 1 x.

Карактеристики

Производи во категоријата