.

.

Американска гордост мека Шантунг круг прилагодена абажур, 7 x 13 x 7-инчи, мед

Американска гордост мека Шантунг круг прилагодена абажур, 7 x 13 x 7-инчи, мед

DEN 478.72

Износ
Залиха

Целата ткаенина мека прилагодена сенка на ламбата со факс свилена ткаенина во финишот на мед. Димензии на сенка во инчи : 7 (горе) x 13 (дно) x 7 (вертикална висина), 7,5 (наклон висина). Облик : Тркалезна империја. Тип на фиттер : мијалник за харфа фитер, 1-инчен пад, месинг финиш. Направено во Соединетите Американски Држави, целата ткаенина мека прилагодена сенка на ламбата со факс од свилена ткаенина во финишот на мед. Димензии на сенка во инчи : 7 (горе) x 13 (дно) x 7 (вертикална висина), 7,5 (наклон висина). Облик : Тркалезна империја. Тип на фиттер : мијалник за харфа фитер, 1-инчен пад, месинг финиш. Направено во САД од производителот оваа рачно изработена ламба сенка има лесно текстурирана мед од свилена финиш со лагер од бела ткаенина. Завршено со горниот дел, долниот и вертикалниот трим. Достапно во многу карактеристични форми што ќе додадат ново ниво на софистицираност во декор на вашата ламба и просторија. Направено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата