.

.

Отстранувач на калус За Стапала Електрично - Усб Полнење Стапала Отстранувачи На Калус - Водоотпорна Датотека За Чистење Стапала, Професионални Преносни Алатки За

Отстранувач на калус За Стапала Електрично - Усб Полнење Стапала Отстранувачи На Калус - Водоотпорна Датотека За Чистење Стапала,

DEN 848.00

Износ
Залиха

Usb resb Rechargable ® Електричните Отстранувачи На Калус За стапала за стапала бараат само 3-4 часа USB полнење и може да добијат долг рок од 30 минути, вклучително И USB кабел за полнење. ♀●2 Типа●Бесчувствителниот Отстранувач има 2 вида ролки што се полнат за да одговараат на вашите потреби : фин валјак за тенок слој мртва кожа на стапалата и груб валјак за дебел слој, испукани потпетици или проблематични калуси. ♀●Замена со две Брзини и 2 замена на брзината. 1700/2200 врти на научна брзина. Електричната Датотека за Стапала може лесно да ја контролира, нејзината брзина како ваше барање, брза или бавна, поудобна и побезбедна. ♀+Неверојатен Подарок Нашите Датотеки за Чистење На Стапалата се дизајнирани да изгледаат добро и кај мажите и кај жените. Тоа може подобро да ја покаже вашата личност и стил. Можете исто така да му дадете подарок на вашето семејство и пријатели. ♀€Лесна Нелизгачка Рачка●Нашата Електрична Мелница за Стапала има Electricономска рачка што се додава на лесни столбови за дополнителна удобност, а рачката има добар допир и лесно се држи дури и кога е влажна. Usb resb Rechargable ® Електричните Отстранувачи На Калус За стапала за стапала бараат само 3-4 часа USB полнење и може да добијат долг рок од 30 минути, вклучително И USB кабел за полнење. ♀●2 Типа●Бесчувствителниот Отстранувач има 2 вида ролки што се полнат за да одговараат на вашите потреби : фин валјак за тенок слој мртва кожа на стапалата и груб валјак за дебел слој, испукани потпетици или проблематични калуси. ♀●Замена со две Брзини и 2 замена на брзината. 1700/2200 врти на научна брзина. Електричната Датотека за Стапала може лесно да ја контролира, нејзината брзина како ваше барање, брза или бавна, поудобна и побезбедна. ♀+Неверојатен Подарок Нашите Датотеки за Чистење На Стапалата се дизајнирани да изгледаат добро и кај мажите и кај жените. Тоа може подобро да ја покаже вашата личност и стил. Можете исто така да му дадете подарок на вашето семејство и пријатели. ♀€Лесна Нелизгачка Рачка●Нашата Електрична Мелница за Стапала има Electricономска рачка што се додава на лесни столбови за дополнителна удобност, а рачката има добар допир и лесно се држи дури и кога е влажна. Описи : 1. USB универзален интерфејс за полнење, поддржува полнење и користење во исто време.2. Опремени со два вида глави за мелење, може да се заменат грубата глава за мелење и ситната глава за мелење, што лесно може да ги отстрани густите калуси на стапалата.3. Прилагодување на втората брзина : голема и мала брзина, прва брзина мала брзина 1700 вртежи во минута, втора брзина голема брзина 2000 вртежи во минута, погодна за различни кутикули.4. Нема штетни ножеви, површините на ролерот нема да ја повредат вашата кожа. Рачката е удобна за држење, а главата за мелење може да се расклопи и исчисти одделно, чиста и хигиенска.5. Донесете нежни и убави стапала и заштедете време и трошоци за излегување за спа центар за нозе, тоа е ексклузивен подарок за вас и вашето семејство или пријатели.Спецификации : Материјал : природен кварцен материјал, Апсцес : 18х6см/7, 09х2, 36нчбатерија капацитет : 600махпоранс метод на напојување : СПИСОК ЗА ПАКУВАЊЕ USB полнење(вклучено) : 1* мелница За Стапала со 2 глави за мелење (груба глава за мелење + фина глава за мелење) 1* Бесплатен USB кабел за полнење1* Прирачник.

Карактеристики

Производи во категоријата