.

.

ЦДЈУФ Нерѓосувачки Челик Преклопливи Нокти За Нокти Машини За Сечење Мажи Жени Тример За Нокти За Нокти Со Прсти

ЦДЈУФ Нерѓосувачки Челик Преклопливи Нокти За Нокти Машини За Сечење Мажи Жени Тример За Нокти За Нокти Со Прсти

DEN 1495.04

Износ
Залиха

Големина : 5,8 см х 1,2 см*0,5 см. Апликација : Пети. Апликација : Прст. Материјал : нерѓосувачки челик. Тип На Ставка : Машинка И Тример. Големина : 5,8 см х 1,2 см*0,5 см. Апликација : Пети. Апликација : Прст. Материјал : нерѓосувачки челик. Тип На Ставка : Машинка И Тример. Големина : 5,8 см х 1,2 см*0,5 цмапликација : Пети Апликација : Материјал За Прсти : Тип На нерѓосувачки челик : Клипер И Тримерспецификација : Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрена Големина : прибл. 5,8 см х 1,2 см*0,5 см/2,28 "*0,47 "*0,19 "Вкупна Должина (вклучувајќи Го И Прстенот За Клучеви) : 8,8 см/3,46"Вклучен Пакет : 1* машинка за нокти ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.Нерѓосувачки челик од професионално одделение го прави совршен за сечење на секаков вид нокти на нозете.

Карактеристики

Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Size:
approx. 5.8cm x 1.2cm*0.5cm/2.28*0.47*0.19
Overall Length (including the Key Ring):
8.8cm/3.46
Package Included:
1* nail clippers:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Professional grade stainless steel makes it perfect for cutting any type of toenail. :

Производи во категоријата