.

.

Топка Национални Спортски Трки Нокти Машина За Сечење Ножици За Клучеви

Топка Национални Спортски Трки Нокти Машина За Сечење Ножици За Клучеви

DEN 0.33

Износ
Залиха

Големина : 3,5 см х 6,6 см (1,4 инчи х 2,6 инчи). Класификација : ножици за Нокти, Отворач, Синџир На Клучеви. Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.; Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесно за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метал. Количина на пакување : 1 х клипер за Нокти. Големина : 3,5 см х 6,6 см (1,4 инчи х 2,6 инчи)Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристап до синџирот на клучеви.Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.Лесно за чистење.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метал.Количина на пакет : 1 х ножици за нокти клучни зборови : Ножици За Нокти, Спорт,Приврзок За Клучеви,Натпревар,Отворач За Шишиња,стил На Автомобил,Прстен За Клучеви,Држач за Клучеви, Подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата