.

.

Рандалфи Кујна Нож Во Собата Со Блок, 7 Парчиња Готвач Нож Во собата со Ножеви, Ножици, Блок За Месо/Зеленчук/Овошје Сечкање, Режење, Коцки&засилувач; Сечење

Рандалфи Кујна Нож Во Собата Со Блок, 7 Парчиња Готвач Нож Во собата со Ножеви, Ножици, Блок За Месо/Зеленчук/Овошје Сечкање,

DEN 959.52

Износ
Залиха

СЕ-ВО-ЕДНО СОВРШЕН СЕТ : 7 парчиња кујнски нож сет вклучува : 8" Готвач Нож, 8" Леб Нож, 7 "Сантоку Нож, 5" Комунални Нож, 3.5 " Паринг Нож, Кујна Ножици, јп кујна нож блок. Блокот со нож нема да зазема многу простор и ќе ја одржува вашата кујна уредна. Рандалфи 7 парчиња кујнски нож поставен со блок е погоден за сите ваши задачи за сечење. ВИСОК КВАЛИТЕТ : супериорно сечило од нерѓосувачки челик со висок јаглерод се нанесува со технологија на црн Бо Оксид, сечила за ножеви со керамичка нелеплива обвивка што го прави сечењето уште полесно и сечилата остануваат остри подолго. Професионалните ножеви поставени за кујна се практични, остри и прецизни за сечење храна. Отпорен на корозија и гребење. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и НЕГА : handономска јп рачка за прецизно сечење. Меките, удобни рачки обезбедуваат безбедно држење, ножот нема да се лизне кога раката ќе се навлажни. И ножевите на готвачот се поставуваат многу лесно за чистење. Подобро исчистете го и избришете го сечилото на ножот пред и по употреба. Ве молиме, не користете мијалник за садови. Тоа ќе ја задржи долговечноста на ножот за готвење. Широко СЕ КОРИСТИ : повеќенаменски сет за ножеви за готвачи е совршена комбинација на модерен дизајн и издржливост неопходна за секојдневните потреби во кујната. Комплетот кујнски нож е комплетен комплет за Сечкање, Сечење, Сечење Коцки и Сечење на месото/зеленчукот/овошјето. Најдобар подарок за нови студенти, дипломи, младенци или некој што поставува кујна за прв пат. 100% ОДЛИЧНА УСЛУГА : нашиот комплет црн нож е поддржан од супериорно обезбедување квалитет за самоуверено купување. 30 ден гаранција за враќање. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга по продажбата, ние ќе ви дадеме задоволително решение. Ние бараме совршени решенија за секоја кујна, ние се стремиме да ви помогнеме да добиете се што е подготвено ефикасно и лесно, само треба да уживате и да го завршите процесот на готвење.

Карактеристики

Производи во категоријата