.

.

Ж1 Домаќинство Мултифункционална Решетка За Сечење, Решетка За Ножеви За Чување Кујна, Дизајн На Дното Што не Се Лизга, Може Да Стави Ножеви, Капаци за Тенџере, Даски

Ж1 Домаќинство Мултифункционална Решетка За Сечење, Решетка За Ножеви За Чување Кујна, Дизајн На Дното Што не Се Лизга, Може

DEN 827.20

Износ
Залиха

●МАТЕРИЈАЛ : Издржлив и издржлив држач за ножеви за сечење, изработен од издржливо железо и дрво, обложен со бела боја со висока температура. ●ЕДНОСТАВЕН и СТИЛСКИ : дарежлив, висококвалитетен и исклучителен дизајн, мазна површина, прекрасен организатор на кујнски шалтер. Шкафчето има мал отпечаток : зафаќа многу мал простор на вашиот шалтер, што е многу погодно за мали станови, барови и студентски домови. €ФУНКЦИЈА : уредно организирајте даски за сечење, кујнски ножеви, овошни ножеви, ножици, плехови за печење, навлаки за тенџере, чинии, тенџериња, садови итн. ●ГАРАНЦИЈА ПО ПРОДАЖБАТА : Совршена услуга по продажбата, ви обезбедуваме 30-дневна гарантна услуга, доколку наидете на какви било проблеми за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Една решетка е повеќенаменска, може да се користи за вметнување ножеви и лавици за сечење. Постојат 3 големини резервирани за високата позиција на картичката, во која можат да се сместат хеликоптери и овошни ножеви. Дизајнот на долната нелизгачка подлога го прави постабилен за употреба. Име на производот : Мултифункционална решетка за ножеви боја : бела нето тежина : 650гр Големина : 14€14€20см/5.5*5.5*7.8 Во Материјал : Бука + Железна Уметност Цел : чување ножеви, даски за сечење, навлаки за тенџере итн. список за пакување : држач за Сечила € 1 Ако имате какви Било прашања, ве молиме контактирајте го нашиот тим за услуги по продажбата, обезбедуваме 30-дневна гаранција за квалитет забелешка : големината на производот рачно се мери, некои грешки се нормални, ве молиме разберете.

Карактеристики

Производи во категоријата