.

.

Острење Камен, Двојни Страни Две Страни Дизајн Мултифункционален Нож Острилка За Дома За Кујна

Острење Камен, Двојни Страни Две Страни Дизајн Мултифункционален Нож Острилка За Дома За Кујна

DEN 0.67

Износ
Залиха

Лесен и пренослив, анти-лизгање, безбеден и удобен за острење алатки. Изработен од висококвалитетен природен материјал, многу издржлив и силен за употреба. Погоден за кујнски алатки како ножеви, ножици, хеликоптер, нож за бричење итн. Фина текстура, висока цврстина и бел корунд, не е лесна за носење и кинење. Две страни владеат, користејќи две бои за да означат две различни гриз, 3000# укажува на грубо мелење, 8000# укажува на фино мелење, повеќе избор за вас. Преглед : Ако ви треба висококвалитетен камен за острилка, тогаш нашиот производ може да биде вашиот најдобар избор. Тој е лесен и пренослив. Можете да го промените каменот на системот за мелење. Фино зрно, добар ефект на полирање. Направете го вашиот нож остар, лесно можете да ја намалите тешката храна како месо, коска, итн. Карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен природен материјал, многу издржлив и силен за употреба.2. Лесен и пренослив, анти-лизгање, безбеден и удобен за острење алатки.3. Фина текстура, висока цврстина и бел корунд, не е лесна за носење и кинење.4. Две страни владеат, користејќи две бои за да означат две различни гриз, 3000# укажува на грубо мелење, 8000# укажува на фино мелење, повеќе избор за вас.5. Погоден за кујнски алатки како ножеви, ножици, хеликоптер, нож за бричење итн. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Маслен Камен + Природен Бел Корунд Боја : Како Што Покажуваат Сликите Големина : 50*25*10мм/2.0*1*0.4 категорија : 46гр/1.6 озпакет листа : 1 * Двојни Страни Острење Камен Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0~1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики

Производи во категоријата