.

.

#1qns7b Оџак Цевка Внатрешен Ѕид Чистење Четка Фен Цевка Четка Може Да Се Наведнуваат Производи

1qns7b Оџак Цевка Внатрешен Ѕид Чистење Четка Фен Цевка Четка Може Да Се Наведнуваат Производи

DEN 2.00

Износ
Залиха

100% Најлон. Увезени. Предвремено затворање. Четка За Цевки За Внатрешен Ѕид За Чистење На Оџаци Четка За Цевки За Сушење Може Да Ги Свитка Производитекарактеристика : 100% Нов Висок Квалитет Оваа Ефикасна Четка За Вентилација За Сушење Ви Помага Да Добиете Професионални Резултати Со Или Без. Електрична Вежба. Отстранувањето На Наслагите На Влакненца Од Цевките За Сушење Помага Да Се Намали Времето На Сушење И Да Се Подобрат Перформансите На Машината За Сушење Додека Се Продолжува Животниот Век На Фенот Комплетот За Чистење На Отворот За Сушење Е Лесен За. Користете, Обезбедува Одлични Резултати И Ви Помага Да Избегнете Скапи Поправки Акумулацијата На Влакненца Може Да Биде Опасна И Може Да Предизвика Пожари, Редовно Отстранувајќи Ја Влакната Од Машината За Сушење За Да Спречите Сушење. Фаќање Оган Жицата На Четката Е Изработена Од Најлонска Жица За Четки, Која Е Отпорна На Стареење На Висока Температура И Не Е Лесно Да Се Кородира. Четката За Оџак Главно Се Користи За Чистење На Внатрешниот Ѕид. Од Оџакот На Парната Машина Четката Користи Умерено Мека Шипка За Поврзување За Да Ја Прилагоди Висината На Шипката До Висината На Оџакот. Чиста И Флексибилна, Долгорочна Флексибилност Е. Предуслов За Чистење На Оџакот. Ве молиме Дозволете грешка од 1-5мм Поради Рачно Мерење. Боја : Како Што Е Прикажано Должина На Една Прачка : 410мм Материјал : Најлон, Содржина На Композитен Пакет : 1х Единечна Прачка. #1qns7b Оџак Цевка Внатрешен Ѕид Чистење Четка Фен Цевка Четка Може Да Се Наведнуваат Производи.

Карактеристики

Производи во категоријата