.

.

Шарени Кубни Обетки Со Цирконски Обетки-Сребрени Хипоалергични Тркалезни Квадратни ОБЕТКИ ЗА ОБЕТКИ ЗА Жени Девојки, 7ММ

Шарени Кубни Обетки Со Цирконски Обетки-Сребрени Хипоалергични Тркалезни Квадратни ОБЕТКИ ЗА ОБЕТКИ ЗА Жени Девојки, 7ММ

DEN 2.67

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. ● Шарени обетки со обетки се направени од сребро и кубна цирконија. Хипоалергичните обетки без олово и никел нема да ги направат ушите зелени, удобни за носење и пријателски расположени за чувствителните уши. ● Хипоалергичните обетки се направени од шарена кубна цирконија. Богатите бои ги прават обетките повеќе не монотони.Сребрени хипоалергични обетки се лесни за носење и полетување. Висококвалитетната кубна цирконија ги прави обетките посјајни. `+ Кубни цирконски обетки се унисекс. Подарете ја оваа обетка како подарок за себе или за некој што го сакате, како што се сопруга, мајка, сопруг, момче, девојка, пријател итн. ● Хипоалергичните кубни цирконски обетки доаѓаат во кутија за подароци, погодна за секојдневно носење и какви било посебни прилики, како што се забава, дипломирање, шопинг и така натаму. Погоден за Денот На Вљубените, Роденден,Божиќ итн. ● Придаваме големо значење на мислењата на секој клиент. Ако имате незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите, ние ќе се потрудиме да ви дадеме решение.

Карактеристики

Производи во категоријата