.

.

Nokmopo женски волна палто женски есен/зимска мода цврста боја долга ракав плишана топла качулка јакна

Nokmopo женски волна палто женски есен/зимска мода цврста боја долга ракав плишана топла качулка јакна

DEN 2.67

Износ
Залиха

The stylish button up corduroy jacket is perfect choice for your daily wear, outdoor activities, shopping, club, забава, датуми и какви било други прилики во пролет, есен и зимска постава. Удобна ткаенина, правејќи да се чувствувате утеха цел ден. Дизајн : Опуштено вклопување, јака од лаптоп, дизајн на блок во боја, плоча за предни копчиња, пријатно и меко носење, женски обичен стил класичен карирана волна мешавина. Основите може да се појават малку поразлични преку веб -страницата поради компјутер, но не грижете се, само малку. Внимание : Машинско миење или ладно миење на рацете. Стилското копче до Кордурој јакна е совршен избор за вашето секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, клуб, забава, датуми и сите други прилики во Пролет, есен и зимска постава. Карактеристики : карирани фланели јакни за жени/палки за жени/јакна од шега, жени/долги ракави/спуштете јака/преголема карирана кошула/јакна во стил на бобија/класичен проверен/четки за џебови/странични џебови/Обични лабави/манжетни/Гроздобер/Шак Јакна жени/палто на корпорации/женски кошули и блузи/кашмирски палто/блузи со долги ракави за жени/жени Кордура/Кордурај јакни за жени. Long Winter Coats For Women Leather Jacket Fleece Hoodies For Women Warm Winter Jackets For Women Jean Jacket With Fur Hooded Wool Coat Womens Sequin Jacket Women's Fall Fashion Winter Maternity Clothes Long Sleeve Shirt Jacket Cropped Jacket Warm Jacket Fur Jackets For Women Womens Ski Coat Womens Long Winter Палта симпатични крпи долги парки палта за жени жени исечени пуфери јакни ски -јакни жени плус големина женски палто, женски женски зимски јакна, долг спортски палто, руно качулка. Ви благодарам многу што го избравте нашиот производ, нема да зажалите! Табелата со големина на сликата е вистинската должина на врвовите, изберете ја големината според неа. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Исечени јакна долги јакни за жени крзно наредени јакна од ров палто костуми јакни за жени гроздобер кариран лапел долг палто екстремно ладно временски палта женски жени руно јакна женски џин јакна дожд за жени карирани обвивки за обвивка симпатични јакни за жени пуфери јакна јакни за жени спортски јакни за жени спортски јакни За жени женски пуфтер јакна со јакна со аспиратор со качулка за жени паѓаат шахти за жени долги палта за жени зимска јакна за зимска пуфер со двојно градење ровови роднини жени јакни.Ткаенина - Оваа надворешна облека е направена од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата