.

.

Ирис Сад Метал Облека Решетката Со Дрво Полици Комбо, Црна/Темно Кафеава

Ирис Сад Метал Облека Решетката Со Дрво Полици Комбо, Црна/Темно Кафеава

DEN 0.33

Износ
Залиха

Практичната решетка за облека обезбедува лесно решение за складирање облека во мали простори. Дрвени полици на врвот и на дното на решетката за облека за чување чевли, додатоци и многу повеќе. Аголната рамка ја спречува облеката да удри во ѕидот и обезбедува Цврста основа, така што решетката нема да падне. Практичната решетка за облека обезбедува лесно решение за складирање облека во мали простори. Дрвени полици на дното и на страната на решетката за облека за чување чевли, додатоци и многу повеќе. Аголната рамка ја спречува облеката да удри во ѕидот и обезбедува Цврста основа, така што решетката нема да падне. Складирањето облека е лесно. Оваа метална решетка за облека со дрвени полици обезбедува погодно решение за плакарот за мали простори. Вградените дрвени полици на врвот и на дното се одлични за чување чевли или преклопена облека, додека решетката за плакари широка две стапки ви дава многу простор да ја обесувате облеката. Достапно во бела рамка со светло кафеаво дрво или црна рамка со темно кафеаво дрво, можете да ги измешате И усогласите Лавиците за облека за да создадете прилагодлива организација на плакарот што одговара на вашите потреби. Потребно е собрание. Тежина капацитет : 22 фунти закачалка прачка И Дното одбор, и 11 фунти горниот одбор. Во согласност со регулативата ЗА ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ 93120 Фаза 2.

Карактеристики

Производи во категоријата