.

.

Решетка за Облека за индустриски Цевки, Висечка Прачка За Плакар, Повеќенаменска Монтирана На Ѕид

Решетка за Облека за индустриски Цевки, Висечка Прачка За Плакар, Повеќенаменска Монтирана На Ѕид

DEN 2.67

Износ
Залиха

ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ : Изработен од црно силно податливо железо, исклучително издржлив и долготраен. Оваа ретро решетка за облека може да собере добра количина облека, ја одржува вашата облека и додатоци секогаш организирани и уредни. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ : Изработен од црно силно податливо железо, исклучително издржлив и долготраен. Оваа ретро решетка за облека може да собере добра количина облека, ја одржува вашата облека и додатоци секогаш организирани и уредни. ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ ОБЛЕКА : Закачување облека и палто што без да одвоите дополнително време за да ги испеглате брчките од наборите. Совршена решетка за организирање и прикажување на вашата секојдневна облека или сезонски тимови. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Додадете дополнителен простор за виси облека комерцијална продавница за малопродажба, платнен бутик, дом, работна соба или соба за танцување. Совршен за ходник, влез, спална соба, плакар, соба за перење или балкон. ИНСТАЛАЦИЈА : Овие лавици за облека се многу цврсти откако ќе се инсталираат на цврст ѕид. Ако вашиот ѕид е гипс картон, проверете дали инсталирате ѕидни столпчиња за поддршка. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, нашата услуга за клиенти ќе ви се врати побрзо. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ : Изработен од црно силно податливо железо, исклучително издржлив и долготраен. Оваа ретро решетка за облека може да собере добра количина облека, ја одржува вашата облека и додатоци секогаш организирани И уредни ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ ОБЛЕКА : Закачување облека и палто што без да одвоите дополнително време за да ги испеглате брчките од наборите. Совршена решетка за организирање и прикажување НА ВАШАТА секојдневна облека ИЛИ СЕЗОНСКИ тимови ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Додадете дополнителен висечки простор за облека комерцијална продавница за малопродажба, платнен бутик, дом, работна соба или соба за танцување. Совршен за ХОДНИК, влез, спална соба, плакар, соба за перење или ИНСТАЛАЦИЈА на балкон : Овие лавици за облека се многу цврсти откако ќе се инсталираат на цврст ѕид. Ако вашиот ѕид е гипс картон, проверете дали инсталирате ѕидни столпчиња за поддршка. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, нашата услуга за клиенти ќе ви се врати побрзо.

Карактеристики

Производи во категоријата