.

.

Лумерсер Преклопна Облека &засилувач; Решетка За Сушење Облека,Прилагодлива Висина,Рачна Висечка Машина За Пеглање Закачалка За Пеглање На Пареа Држач За Додатоци

Лумерсер Преклопна Облека &засилувач; Решетка За Сушење Облека,Прилагодлива Висина,Рачна Висечка Машина За Пеглање Закачалка

DEN 543.84

Износ
Залиха

Телескопска Прилагодлива Висина Разноврсна Решетка За Сушење И Облека. Користете За Перење, решетка за Облека , Дополнителен Плакар или Складирање. Материјал : алуминиумска легура + Пластична Тежина : 700гр компонента На Држачот : 4 основи за стапала (4 стапки може да се одвојат) 3 делови од закачалка за облека што се преклопува со телескопска прачка.

Карактеристики

Производи во категоријата