.

.

Кубер Индустрии Металик Печатени 2 Парче Неткаен Материјал Сари Капак Во собата Со Транспарентен Прозорец, Екстра Голем, Розова Виолетова &засилувач; Слонова Коска

Кубер Индустрии Металик Печатени 2 Парче Неткаен Материјал Сари Капак Во собата Со Транспарентен Прозорец, Екстра Голем, Розова

DEN 690.24

Износ
Залиха

Материјал : Неткаен, Боја : Розова Виолетова И Црвена Слонова Коска. Содржина На Пакетот : 2 Парче Сари Корица. Големина : 43 см х 35 см х 22 см. Материјал : Неткаен, Боја : Розова Виолетова И Редизајн На Слонова Коска - Метално Печатено. Изработени од издржливи, неткаени ткаенини отпорни на абење, лесни и флексибилни капаци од сари. Внимателно зашиени за да понудат дополнителна јачина идеална за складирање на сари и заштита од прашина и инсекти. Транспарентен проѕирен прозорец за лесно идентификување на содржината издржлив патент за лесно отворање и затворање. Материјал : Неткаен, Боја : Розова Виолетова И Црвена Слонова Коска. Дизајн - Металик Печатени .Содржина На Пакетот : 2 Парче Сари Корица .Големина : 43 см х 35 см х 22 см .Изработени од издржлива, отпорна на абење и кинење неткаен материјал. Лесни и флексибилни сари капаци .Внимателно зашиени за да понудат дополнителна сила. Идеален за чување сари и заштита од прашина и инсекти .Транспарентен проѕирен прозорец за лесно идентификување на содржината. Издржлив патент за лесно отворање и затворање.

Карактеристики

Производи во категоријата