.

.

Облека за кучиња во Селмаи за мали кучиња момче девојче лето симпатична ракун кошули тексас биб панталони скокови со една парче облека за мачки кутриња чихуахуа об

Облека за кучиња во Селмаи за мали кучиња момче девојче лето симпатична ракун кошули тексас биб панталони скокови со една парче

DEN 2.00

Износ
Залиха

Големина-XL : должина на задниот дел : 40см/15,7 "-Биста : 50см/19,7"-јака : 33 см/12.9 ". (Ве молиме, земете мерење на вашето куче пред нарачката). Материјал-Со добар квалитет мек памук удобен материјал Дише. Подобар подарок за роденден за вашето куче/мачка. Метод за перење - машина за перење или миење на рацете. Како да се измери големината на кучето? Градите : Измерете го најгустиот дел од градите, додајте 2 ~ 3 см ќе биде подобро. (Обично зад двете нозе) должина : проверете дали вашето куче стои правилно, не седи или лаже. подобро. Нота : ? Ако вашето куче е голема градите, долга коса или на високиот крај на големината, може да ја нарачате следната поголема големина за да обезбедите удобно вклопување. Ако не сте сигурни дека големината, PLS се чувствува слободно контактирајте US.Size Детали : Големина XS : Должина на задниот дел : 20см/7,9 "-Биста : 30см/11,8"-јака : 21см/8.3 ". големина s : должина на задниот дел : 25см/9,8"-биста : 35см/13,8 " Collar : 24cm/9.4".Size M : Back Length : 30cm/11.8"Bust : 40cm/15.7"Collar : 27cm/10.6".Size L : Back Length : 35cm/13.8"Bust : 45см/17,7 "-јака : 30см/11,8". Големина XL : должина на задниот дел : 40см/15,7 "-биста : 50см/19,7"-јака : 33см/12.9 ". Брејд препорача : ? (само за референца) : Теди или пудлица возрасни кучиња : некаде земете m, l, xlchihuahua возрасни кучиња : некаде земете xs, s или mpomeranian возрасни кучиња : некаде земете s или mminiature schnauzers возрасни кучиња : некаде земам Мерење на вашето куче пред нарачката, благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата