.

.

Адидас Машки најважни работи со 3 ленти за пулвер

Адидас Машки најважни работи со 3 ленти за пулвер

DEN 0.33

Износ
Залиха

100% други влакна. Увезени. Нема затворање на затворање. Машинско миење. Пријатна џемпер од руно за вонреден спортист. Редовното вклопување штрајкува удобна рамнотежа помеѓу лабава и прицврстена. Kangеб на кенгур за складирање. Ребрести манжетни и полите за привлечно чувство. Ние се здружуваме со иницијативата за подобар памук за подобрување на земјоделството со памук на глобално ниво. Покажете го атлетскиот стил помеѓу вежбите. Иконите со 3 ленти ги спуштаат рамената и ракавите на оваа машка качулка за машка за автентичен изглед. Свитката е изработена од памук и рециклирано полиестерско руно за меко, топло чувство.

Карактеристики

Производи во категоријата