.

.

Перница на клупата на Кимбербел: Две лажички Машински дизајн на везење ЦД, завршена големина: 16 x 38 ”, вклучува: 9 датотеки + SVG, чекор-по-чекор упатства за почетници на

Перница на клупата на Кимбербел: Две лажички Машински дизајн на везење ЦД, завршена големина: 16 x 38 ”, вклучува: 9 датотеки

DEN 639.20

Износ
Залиха

Перница за клупи за везови со две лажички со машини за везови, двете лажички од клупата на клупата, ја слави сладоста на летото со сендвичи за сладолед, натопени шипки, милкши и многу повеќе! Додадете вкусен асортиман на украси, а потоа посипете ја перницата со сладолед, дрвен стап и слатки копчиња од цреша. Одликувајќи се со копнени бои на ткаенината на свилени цврсти материи на Кимбербел, две лажички е вистински третман за секој ентузијаст на машини за вез! Додадете најразлични кимбербелисменти за искра и сјај. Искусете ја радоста на креативноста! Во Кимбербел, нашата страст им помага на луѓето да ја почувствуваат радоста на креативноста со обезбедување на супериорни искуства за шиење, ватирање и машинско вез. Ние внимателно сме куриравме широк избор на дизајни за ватирање и шиење и нудиме лесни за следење чекор-по-чекор инструкции за да можете да извлечете максимум од вашиот проект.

Карактеристики

Производи во категоријата