.

.

СА106 Менс Бејзбол Полу Раб Пластична Искриват Бифокална Чиста Леќа Очила За Читање

СА106 Менс Бејзбол Полу Раб Пластична Искриват Бифокална Чиста Леќа Очила За Читање

DEN 1.00

Износ
Залиха

Увезени. Пластична рамка. Поликарбонатна леќа. не-поларизирани. 5 3/4" (142мм) х 1 3/4 " (42мм). 5 3/4" (142мм) х 1 3/4 " (42мм). 100% Ув400 Заштитни Поликарбонатни Леќи. Плаќајте За Квалитетот и Стилот, А Не За Името на Брендот!. 90-ти стил машки бифокални спортски напојувани очила за читање. (re8382bfclr).

Карактеристики

Производи во категоријата