.

.

Луриј Велосипедизам Спортски Очила За Сонце Мажи Жени Млади Поларизирани Штит Бејзбол Трчање Голф Планински Мотоцикл Очила

Луриј Велосипедизам Спортски Очила За Сонце Мажи Жени Млади Поларизирани Штит Бејзбол Трчање Голф Планински Мотоцикл Очила

DEN 287.84

Износ
Залиха

Увезени. Пластична рамка. ТАК леќа. Поларизирани. Слој Отпорен на удари. Ширина на објективот : 85 милиметри. Висина на објективот : 57 милиметри. Мост : 20 милиметри. Рака : 137 милиметри. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ТАЦ МАТЕРИЈАЛ - Поларизирани Огледални Леќи во Боја можат ефикасно да го намалат отсјајот и да ги блокираат штетните U и УВБ зраци. Сите леќи се изработени од ТАК материјал, кој е отпорен на удари, лесен, издржлив и удобен. МЕКА ГУМЕНА ПОДЛОГА ЗА НОС ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ-Удобна Гумена подлога за нос за да избегнете паѓање на очилата за сонце додека се потите и добро се вклопуваат на лицето.Богатите бои на леќите ја комбинираат модата со спортот и е погодна за мажи и жени. СТИЛСКИ и ИЗДРЖЛИВ - кул дизајн на рамка без Рамки овозможува јасно видно поле. Лесниот дизајн е идеален за мотоцикл и велосипедизам велосипед, возење, трчање, риболов, трки, скијање, качување, пешачење или други активности на отворено. ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ И ИЗВОНРЕДНО ПАКУВАЊЕ-Луриј е посветен на производство на висококвалитетни очила со високи перформанси. Различни бои обезбедуваат опции за задоволување на вашите индивидуални потреби. Додатоци вклучуваат тврди очила случај, очила крпа, поларизирани тест картичка. Одличен подарок за семејството и пријателите. Луриј Очилата за Сонце им даваат на клиентите подобар поглед на пејзажот на сонце и обезбедуваат добра заштита за вашите очила. Поларизираните леќи ги блокираат штетните U и УВБ зраци од сонцето!. Модерен дизајн на рамка за возење велосипед, трчање, риболов и други начини на живот на отворено. Ултра лесни РАМКИ ТР90 : едвај ги чувствувате на лицето!. Мека едноделна носница за ваша удобност додека ги носите. Издржливи рамки и леќи кои се отпорни на кршење. Поларизираните леќи ефикасно го елиминираат рефлектираниот и дифузен отсјај. Кул дизајн на рамка за појасно пониско гледање. Одлично за спорт или други активности надвор од вратата.

Карактеристики

Производи во категоријата