.

.

Коктел од печурки стакло креативно мартини чаша чаша чаша чаша чаша за вино шампањ коктел дома бар забава, 400 мл

Коктел од печурки стакло креативно мартини чаша чаша чаша чаша чаша за вино шампањ коктел дома бар забава, 400 мл

DEN 809.60

Износ
Залиха

Направете секоја прилика супер со ова мега стакло од печурки! Ова 16 мл. Стакло во форма на печурки е направено за да додаде живот во вашите занаетчиски пива, вино и коктели. 16 мл. Капацитет модерен изглед со форма што е лесно да се одржи совршен за занаетчиско пиво, вино, коктели, итн. Направете секоја прилика супер со ова мега стакло од печурки! Ова 16 мл. Стакло во форма на печурки е направено за да додаде живот во вашите занаетчиски пива, вино и коктели. 16 мл. Капацитет модерен изглед со форма што е лесно да се одржи совршен за занаетчиско пиво, вино, коктели, итн. Нежен и избор на подароци за привлекување на очи : Можете да им дадете на овие чаши за кафе со печурки на вашето семејство, пријатели, соседи, роднини, колеги, гости и други луѓе што ги сакате. Willе им биде драго да ги добијат овие кул и стилски подароци. Прекрасен дисплеј за пијалоци : Можете да истурете различни бои на пијалоци во чашата за стакло од печурки, како што се коктели, кола, шампањ, лимонада, сок, вода и други, а транспарентното стакло може да прикаже убави течни бои. Спецификации : Материјал : Висока боросиликатна стакло Боја : Транспарентна големина : Висина : Прибл. 13 см/ 5,1 инчи Максималниот дијаметар на телото на чашата : приближно. Дијаметар од 8 см/ 3,2 инчи на устата на чашата : приближно. 5 см/ 1,9 инчи, капацитет : приближно. 260 ml/ 8,79 унци Пакет вклучува : 1 Белешки за стакло од коктел од печурки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните дисплеи на екранот. Овој производ е кревка, користете со грижа.

Карактеристики

Производи во категоријата