.

.

KKB Women'sенски 8 5 високи половини со активни шорцеви за носење, хеланки за јога, панталони за контрола на стомакот, странични џебови кои работат панталони

KKB Women'sенски 8 5 високи половини со активни шорцеви за носење, хеланки за јога, панталони за контрола на стомакот, странични

DEN 3.00

Износ
Залиха

75% најлон, 25% спандекс. - Останете удобни и опуштени во секое време од денот со шорцевите за јога со високи половини KKB. Shortsенските шорцеви на KKB имаат висока, без лизгање, затегнување на половината и се затегнуваат од половината без каф. Странични џебови : Нашите жени за компресија на велосипедисти со компресија се карактеризираат со два големи странични џебови, кои се достапни за 4 ", 4,7", 5 ", 5,5" мобилен телефон. Страничните џебови се совршени за вашиот телефон или клучеви. ККБ Јога велосипедски шорцеви со мек и истегнат материјал се совршени за удирање во салата. KKB женски високи половини со јога-велосипедисти со велосипедисти имаат висока, без лизгање, затегнување на половината и рамен брава без каф. Ве молиме, проверете ја табелата со големина пред да нарачате, забележете : бојата може да варира малку од сликата и не грижете се за проблемот со големината, можете да го разменувате преку Интернет, ако кратката големина на пантолони за јога не одговара . - Големи странични џебови и скриен џеб. - In Seam : 5 " / 8". Максимална покриеност додека се наведнува и се протега. Спортските шорцеви се издржливи, функционални и ласкави! Совршено за јога, велосипедизам, одбојка, вежбање, фитнес, кревање тегови, трчање, каков било вид тренинг или секојдневна обична употреба. Машинско миење. - мека, лесна, удобна дишење и живеење. Проверете ги информациите за големината во описот пред да нарачате. - Ткаенината за влага ве одржува суво за време на вашето најинтензивно вежбање. - Полиестер/спандекс. Гусеше препоните за поголема слобода на движење. - Опремени, високи, ладни машини за миење или миење на рацете. Гусеше препоните за поголема слобода на движење. Машинско миење и миење на рацете. Машинско миење и миење на рацете. Достапни се два вида на In Seam. Максимална покриеност додека се наведнува и се протега. Удобни шорцеви со високи половини : Еластична лента со широкопојасен половител за да се покрие папокот на папокот што обезбедува контрола на стомакот. Kindубезно белешка :. Повлечете го затворањето. Повлечете го затворањето. Горди сме на квалитетот на нашите женски јога панталони, сите производи беа строго проверени пред да бидат испратени, затоа можете да го купите без двоумење. Овозможува високо ниво на поддршка и мобилност за да ви помогне да добиете најдобри резултати од тренингот. Странични џебови : Нашите жени за компресија на велосипедисти со компресија се карактеризираат со два големи странични џебови, кои се достапни за 4 ", 4,7", 5 ", 5,5" мобилен телефон. - се вклопува до кожата, седи на половината. Материјали. Удобни шорцеви со високи половини : Еластична лента со широкопојасен половител за да се покрие папокот на папокот што обезбедува контрола на стомакот. Машинско миење. 75% најлон, 25% спандекс.Удобните и стилски шорцеви за компресија на велосипедисти за јога даваат модна изјава за вашето секојдневно секојдневно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата