.

.

Заштитна кутија За таблети Компатибилна Со Поттикне Хартија Бела 2021 6,8 инчен Случај, Компатибилна Со Поттикне Хартија Бела 5 Случај Капка-Доказ Заштитен Капак Со Сл

Заштитна кутија За таблети Компатибилна Со Поттикне Хартија Бела 2021 6,8 инчен Случај, Компатибилна Со Поттикне Хартија Бела

DEN 0.33

Износ
Залиха

Таблет Заштитни Случај Таблет Компјутер Флип Случаи. Компатибилност-Конкретно Компатибилна со Поттикне Хартија Бела 2021 (11-Та Генерација) 6,8 инчи/Хартија Бела 5 Случај.Ве молиме проверете !Броевите на моделот можете да ги најдете на задниот дел од вашиот таблет.Избегнувајте купување погрешен производ. Врежана Шема Флип Стп Кожен Држач За Кутија За Таблети Картичка За Слот За Таблети. Премиум Материјал - оваа кутија за таблети отпорна на удари изградена од издржлива надворешност од стп (синтетичка) кожа (Надворешен врежан дизајн, нелизгачки и анти-отпечаток од прст)и мека внатрешност на микрофибер ТПУ, го прави капакот да изгледа покласичен и го штити вашиот уред за кутија за таблети од гребење. Чувствително Магнетно Затворање - Поддржете ја функцијата за автоматско будење при спиење, таблетот автоматски ќе се разбуди кога ќе го отворите куќиштето и ќе спие кога ќе го затворите куќиштето за превртување. Прилагодливи Повеќе Агли На Гледање : може да се прилагоди на удобни агли и да направи вашиот таблет да работи како лаптоп, така што е совршен Компатибилен со пишување и гледање видеа. Избегнувајте болки во зглобовите и ослободете ги рацете Компатибилни со други забави. Таблет Заштитна Кутија Таблет Компјутер Флип Футролипроизвод Карактеристики : - кожената футрола за размавта има и прекрасен графички дизајн на површината, погоден за Компатибилен со секојдневниот живот, бизнисот и гроздоберот. Убава и елегантно шарена кутија за таблети. Ова за Поттикне Хартија Бела 2021 година (11-Та Генерација) 6,8 инчи/хартија бела 5 случај може да се даде како подарок за одмор на мајка, ќерка, сопруга, татко или дете.- Таблет случај може Да се користи како подарок Компатибилен со маж, ќерка, сопруга, татко, дете.- Лесен за инсталирање И расклопување на кожа За Поттикне Хартија Бела 2021 (11-Та Генерација)/хартија бела 5 случај.- Куќиштето обезбедува целосен пристап до сите порти, копчиња, сензори и камери!Класичен и професионален дизајн; Целосен пристап до сите карактеристики (Камери, Звучници, Порти и Копчиња)-Поддржете ја функцијата за автоматско будење при спиењеи продолжете го работниот век.- Отворите Компатибилни со моќноста, слушалките, камерата итн.се прецизно поставени без опструкција.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : ако имате какви било прашања од нашиот случај , слободно контактирајте не во секое време. Ние сме сигурни дека сите на прашањето може да се реши правилно. Боите прикажани на сликите може малку да се разликуваат од вистинскиот производ поради поставките за осветлување и боја.Што има Во Пакетот : 1x таблет случај.

Карактеристики

Производи во категоријата