.

.

Jueyhapy оптички влакна лабава цевка оптички кабел кабел Сплитер оптички алатка за оптички алатки надолжна цевка лабава цевка стругалка 1.5-3,3мм

Jueyhapy оптички влакна лабава цевка оптички кабел кабел Сплитер оптички алатка за оптички алатки надолжна цевка лабава цевка

DEN 175.84

Износ
Залиха

Дијаметар на соблекување : 1,5-3,3мм. Карактеристики : ,, мала тежина, преносна. Тип на опрема : Стриптизета со единечни цевки од типот на покривка. Тип : Алатка за влакна. Дијаметар на соблекување : 1,5-3,3мм. Карактеристики : ,, мала тежина, преносна. Тип на опрема : Стриптизета со единечни цевки од типот на покривка. Тип : Алатка за влакна. Боја на jueyhapy : Black Material : Plasticsize : Приближно 5 x 4 x 1,8cm Содржина : 1 x кабел Сплиттерно горенаведената содржина, други не се вклучени.Нота : Лесни и различни дисплеи може да се бори на предметот во малку поразлична од реалното. Дозволеното мерење е +/- 1-3см.

Карактеристики

Производи во категоријата