.

.

Алатка за лекување Алатка 5 парчиња леќи со вкрстени цилиндри Оптички леќи Професионални леќи за цилиндри со повеќе функции на вкрстена цилиндар Професионална ала

Алатка за лекување Алатка 5 парчиња леќи со вкрстени цилиндри Оптички леќи Професионални леќи за цилиндри со повеќе функции

DEN 1336.00

Износ
Залиха

Алатка за оптичка оптика : Направено од високо-класа материјал, одлични процеси, трајни за долго време. Опрема за испит за очи : haveе имате добро искуство со искуство заради совршена изработка на овој производ. Оптички леќи за судење : Можете да ги испратите на вашите пријатели и семејства како подарок и тие ќе бидат многу среќни. Преносни леќи на цилиндарот : Со лесен и компактен дизајн на големина, може да биде лесно да се земе. Алатка за оптичка оптика : Лесен и преносен, многу удобен за да носите. Пакетот вклучува карактеристики на леќи од 10 x вкрстени цилиндри - при корекција на аксијалната насока, двете оски на вкрстените цилиндрични леќи можат да бидат поставени на 45 степени на цилиндричните леќи. - Материјал : Оптичко стакло и легура на цинк - леќите на вкрстениот цилиндер главно се користат за оптиметрија, за експеримент. - Направено од високо-класен материјал, одлични процеси, издржливи за долго време. - Доброто изработка и добар материјал ја обезбедуваат нејзината издржливост и практичност. - Боја : сребрена - големина (50 степени) : 10.80x3.80x0.40cm/ 4.24x1.49x0.16inch - рачен дизајн, едноставен и преносен, лесен за употреба, носење и продавница. Информации за стоки Леќите на вкрстениот цилиндер се изработени од врвен материјал, издржлив и практичен. Доброто изработка и добриот материјал ја обезбедуваат нејзината издржливост и практичност. Рачен дизајн, едноставен и преносен, лесен за употреба, носење и складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата