.

.

висесани Бебе Шетач Организатор Розова Карирани Шеврон Шетач Додатоци Торба Голем Простор со 2 Држачи За Чаши Повеќе Џебови Со Патент За Шишиња Пелени Телефонски И

висесани Бебе Шетач Организатор Розова Карирани Шеврон Шетач Додатоци Торба Голем Простор со 2 Држачи За Чаши Повеќе Џебови

DEN 1246.40

Износ
Залиха

Пренослив е и лесен.Лесна - - - - Мека И тенка ткаенина што обезбедува погодно за какви било активности на отворено во затворен простор. Внатрешната обвивка е водоотпорна ткаенина која лесно се чисти кога е валкана. Сите видови стилски дезени се слатки и убави, тоа оди со декор на бебето.Водоотпорен - - - - Заштитете ги вашите најважни работи од истурање дожд или вода со овој организатор на колички отпорен на вода.Главниот оддел доаѓа со брзо отворање и затворање на велкро јамка. Ремените на организаторот можат да бидат прикачени едни на други за да направат рачка на чантата за да го преземат во движење дури и без шетач. Со магичната налепница, тие можат да се спојат во поголем простор; и обезбеден Голем простор за складирање на сите предмети за бебиња или мајки како пелени, играчки,крпи, предмети за приватност итн. ❥НАЈДОБАР ПОДАРОК за МАМА : Одличен принт со животно,цвет, ајкула, камо, тропски растенија на хаваи, ленти,фламинго, овошје, млечен пат, галаксија, знаме и така натаму, овој додаток за шетач е совршен подарок за бебиња за идните мајки, родител. Тоа е погодно складирање на пелени за вашиот дом или за време на патувањето. Внимателен избор на подарок за туширање за бебиња, новороденчиња, родендени, празници, годишнина,домаќинство,ден на децата, денови на мајки,ден на вљубените,ден на татковците,велигден,карневал,4 јули,ноќта на вештерките, Божиќ. Секогаш се фокусираме на квалитетот и вредноста по неколку добри години. Во исто време, висесани лансираше бренд фабрика која ја нуди својата целосна линија на производи за бебиња. Чантата останува на своето место и ги одржува вашите предмети ефикасно организирани. Изберете ВИСЕСАНИ, вашето бебе ќе се насмевнува и ќе остане сончево секој ден! : ). Едноставно залепете ги на рачките или рачката на количката и прилагодете ги по потреба. ***ЗА НАС** * БРЕНД - - - Висесуним Значи обезбедување живописен модел и стилски стил за организаторите на колички за бебиња. Исто така, се залага за оптимистички став и страст кон секојдневниот животен стил.Универзален Дизајн - - - - Силни прилагодливи велкро ремени кои безбедно се закачуваат за рачките на количката без оглед на аголот или ширината.Изолирани Држачи За Чаши2 пространи држачи за чаши со длабока изолација дизајнирани да обезбедат навистина искуство за пиење без истурање.Можеби ќе уживате во овој организатор на количка додека вашето бебе не порасне!. Издржливите и одржливи велкро ремени го држат цврсто на место за да не се лизгаат и лизгаат на повеќето типови и модели на колички за да направат вистинско универзално вклопување. Ќе ги собере сите предмети до 8 кг и ќе остане стабилен на количката без разлика дали одите или трчате. Користи ГОЛЕМ ПРОСТОР џеб со патент за телефон; практичен џеб за паричник; предните и задните кеси внатре може да се користат за многу производи за бебиња.***ПРЕДНОСТ* * * Голем Капацитет - - - - голем простор за складирање обезбеден за пелени, материјали за бебиња и најважните работи на мајката. €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа висечка торба за пелени е изработена од полиестерски материјал со врвен квалитет, кој е без БПА и безбеден за бебиња. Ушите ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО ВИДОВИ КОЛИЧКИ : Торба За Организатор На Колички погодна за повеќето шетачи и рачки Како Упабаби виста, Џогер За Бебиња, Лесни Колички За Бебиња, Стандардни Колички За Бебиња, Колички За Колички, Системи за Патување Со Колички За Бебиња, Бритакс, Боб, Мекларен, Туле, Пег Перего, Оуви или количка За Чадор.

Карактеристики

Производи во категоријата