.

.

Кфбе Бело Цвеќе Бебе Шетач Организаторите Универзална Со 2 Држач За Чаши и Отстранлив Рамо Лента, Голем капацитет, 17 x6 x6 20845340

Кфбе Бело Цвеќе Бебе Шетач Организаторите Универзална Со 2 Држач За Чаши и Отстранлив Рамо Лента, Голем капацитет, 17 x6 x6

DEN 537.60

Износ
Залиха

100% Полиестер. Структура На Торба За Складирање шетач : торбата за складирање има 2 држачи за чаши, џеб со патент и пригоден џеб, а внатрешноста има дизајн на преграда. Лесно за организирање бебешки предмети. Организаторот има куки што се одвојуваат од двете страни на торбата. Издржлив Организатор : нашиот организатор на количка е изработен од 290 ткаенина од диагон, која е лесна и издржлива. Разноврсна Торба : со отстранлив ремен за рамо, организаторот може да се користи како торба за рамо. Лесен за носење. Организаторот со голем капацитет, мулти-џеб лесно може да складира шишиња, марамчиња, крпи и други залихи за бебиња. намалете го товарот. Моќна Компатибилност : нашите организатори на колички одговараат на повеќето колички. Со цврсто Велкро, залепете ја прилагодливата мрежа на рачките на количката кога се користи и прилагодете ја по потреба. Перење : не мијте машина, миење раце и сушење. Универзални Организатори На Колички За Бебиња Материјал : 290 димензии (100% полиестер) : 16,73 х 5,91 х 6,3 инчи (42,5 х 15 х 16 см) Опис На Производот : нашиот организатор на количка е изработен од издржлив и отпорен на абење полиестер со патент и Велкро за лесна употреба. Доволно простор за набавки што треба да се носат. Организаторот на количка ќе го направи вашиот зафатен живот податлив. Нема потреба да носите тешки и гломазни кеси за пелени, чанти или ранци. Можете да носите се што ви треба во нашиот врвен организатор на колички. Погодна сцена : количка за бебиња, при одење Или купување Забелешка : Не Може Да Се Пере Во Машина.

Карактеристики

Производи во категоријата