.

.

Јардве Карпести Орнаменти Ботанички Декор Десктоп Декор Вештачки Декоративи пара Сала Риба Скривалиште Аквариум Декорација Аквариум Украс Карпа Смола Зелена Смо

Јардве Карпести Орнаменти Ботанички Декор Десктоп Декор Вештачки Декоративи пара Сала Риба Скривалиште Аквариум Декорација Аквариум

DEN 209.44

Износ
Залиха

Украс за аквариум : Носи одлични визуелни слики во вашиот аквариум, неговиот живописен, богат со детали во боја, додавајќи жив и природен живот во вашиот аквариум. Скривалиште На Резервоарот за вода : додатоци За Аквариум, нема да имаат никакво влијание врз квалитетот на водата, нема да растат, нема да изгниет и не бараат многу време за одржување. Пластични Рибни Резервоари Растенија : Лесни и компактни, нема да влијаат на слободното движење на рибите во резервоарот за риби. Алпинизам за уредување : карпестата смола е реална со фина изработка, суштински декор за уредување за аквариум. Засолниште За Куќа за влекачи : Направете вашиот аквариум да изгледа живописно, додавајќи природна и жива атмосфера. Пакет Листа 1 х Симулација Карпести Карактеристики-Материјал : смола аквариум карпи-Боја : Зелена Смола Карпести Декорација-Големина : 20, 00Х6, 00Х11, 00см/7, 86Х2, 36Х4 симулација риба резервоарот рокери. - Можете да го користите за украсување резервоари за риби и аквариуми, што е убава и пријатна вештачка карпа. - Производот е дизајниран разумно, може да биде како место за играње за вашето домашно милениче за качување егзотичен аквариумски украс. - Тоа не претставува штета на вашите водни животни ниту создава лошо влијание врз додатоците За Аквариум со квалитет на вода. - Моделот за алпинеуми може да обезбеди совршена декорација за вашиот дом или канцеларија резервоар за риби скриен камен. - Компактниот и лесен дизајн ви овозможува да извршите или да се движите без многу напор риба резервоарот пејзаж.Информации за стоки Егзотичен украс за аквариум тоа може да помогне вашиот аквариум повеќе да не изгледа монотоно.Аксесоари За Риби Усвоени од премиум смола материјал, не е лесно да се оштети и скрши.Фигурина За Аквариум дали сакате да купите украс за вашиот аквариум? Ако, можете да ја разгледате карпестиот декор.

Карактеристики

Производи во категоријата