.

.

Прилагодено рачно изработено убава брада Викинг историска лов на секира на отворено кампување ловџиски алатка

Прилагодено рачно изработено убава брада Викинг историска лов на секира на отворено кампување ловџиски алатка

DEN 1369.60

Износ
Залиха

Сечење дрво. Томахавк. Хечет. Алатка за кампување Хантер. Не'рѓосувачки челик. Јаглероден челик. Употреба на отворено. Брада секира. Сечење дрво. Томахавк. Хечет. Алатка за кампување Хантер. Не'рѓосувачки челик. Јаглероден челик. Употреба на отворено. Брада секира. Детали Материјал на главата на секирата : Обработка на не'рѓосувачки челик : фалсификување, гравирање, резба од дрво. Должината на рачката : 18 "Инчи рачка Материјал : Големина на главата од дрво од пепел; 6,5 инчи сечило кутија : кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата