.

.

Прецизни Производи За Домашни Миленици Провалу 1 Врата Жица Куче Гајба За Мали Кучиња, 19 Инчи

Прецизни Производи За Домашни Миленици Провалу 1 Врата Жица Куче Гајба За Мали Кучиња, 19 Инчи

DEN 3.00

Износ
Залиха

Жичана Гајба за Мали Раси На Кучиња : Со Димензии 24 х 18 х 19 инчи, Оваа Прецизна Гајба За Кучиња Pro Valu 1 Врата е совршена за мали раси со тежина од 15-30 фунти., како што Се померанците и кучињата со слична големина. Добар Избор : Одличен за домашна обука, оваа гајба вклучува издржлива, отстранлива пластична тава за лесно чистење и панел за разделување за прилагодување на големината на гајбата додека вашето домашно милениче расте и лесно се преклопува рамно за складирање или транспорт. Безбеден И Цврст : Неговиот Систем За Заклучување Со 5 Точки ги елиминира празнините околу вратата зголемувајќи ја неговата сила и безбедност; завршувањето на електро-палтото отпорно на ' рѓа го прави совршен за продолжена внатрешна или надворешна употреба. Прецизни Производи За Миленичиња : ние нудиме разновидни мултифункционални, висококвалитетни производи за миленичиња изградени од најсилните материјали и дизајнирани да издржат абење на активни миленичиња како кучиња, мачки, пилешко и зајаци. Само За Домашни Миленици : Петмејт прави различни производи за домашни миленици за кучиња, мачки, птици и други крзнени пријатели; Проверете ги нашите брендови како Што Се Аспен Пет, Рака И Чекан, Буда, Чакит и многу повеќе. Прецизно Милениче "Провалу", Гајба За Кучиња Со Една Врата : Безбеден, безбеден и достапен, Склопувачкиот Провалу е составен и подготвен за поставување. Преклопува рамно за складирање и транспорт. Лесно и сигурно работење на вратата со систем за заклучување со 5 точки. Вклучува издржлива, лесна за чистење, полипропиленска тава. Обложена со отпорна на ' рѓа, долготрајна, црна завршница на е-палто. Системот за прицврстување на жичен панел обезбедува 25% посилна конструкција. Подобрена, полесна за употреба брава за тава. За кучиња до 10 килограми. Големина : 19"(Должина) х 12"(Ширина) х 14 " (Висина) + Слободен Вклучени Отстранлив Пластична Тава + Слободен Вклучени Делител Панел.

Карактеристики

Производи во категоријата