.

.

Одгледувачници За Кучиња што се преклопуваат За Мали Кучиња, Склопувачки Мал Носач За Миленичиња, Пренослив Гајба за Куче Во Автомобил, Гајби За Кучиња За Патувања

Одгледувачници За Кучиња што се преклопуваат За Мали Кучиња, Склопувачки Мал Носач За Миленичиња, Пренослив Гајба за Куче Во

DEN 1184.00

Износ
Залиха

€24 инчен Гајба За Меки Кучиња Q 24 "l x 17"W x 17" H, совршен за мали кучиња, која било големина на мачки и други мали миленичиња под 25 килограми, како Бигл, Пемброк Велшки корги, дакел. Ве молиме правилно измерете го вашето домашно милениче пред купувањето, така што удобно ќе се вклопи со многу простор за станување, свртување и истегнување во одгледувачницата за кучиња. ●Лесен За Склопување И Уривање Нашиот пренослив гајба за кучиња е изработен од силен и лесен челик, издржлива 600д Оксфордска ткаенина која е целосно отстранлива и може да се пере.Рачката на врвот го прави поудобно за носење. Превозникот за кучиња што се преклопува може лесно да се преклопи/ расклопи без алатки за неколку секунди, лесно се складира и заштедува простор доколку не се користи. ●Мрежа за дишење 3 влезни врати за навивање (горе, напред и лево) дозволете вашето куче да доаѓа и да си оди слободно. Издржливата мрежа не само што може да ја задржи одличната вентилација, туку и да обезбеди убав поглед и ќе ја намали неговата анксиозност. Полузатворениот дизајн ви овозможува да внимавате на вашето домашно милениче кога патувате. ●Корисен Дизајн И Една Мека Подлога. Оваа гајба за кучиња што се преклопува е опремена со врвен џеб за удобно складирање на задоволства, каишки, играчки за кучиња и други најважни работи. Додадовме и мека перница за дополнителна удобност, која може да се отстрани и пере. Вашето прекрасно милениче мора да се заљуби во нив. ●Мултифункционална Куќа За Кучиња ● Овој склопувачки носач за миленичиња е совршен за патни патувања, камп, внатрешен, надворешен простор, обука и цели за патување. Можете да го однесете вашето куче во вашата канцеларија, ветеринар, чувар и да го имате вашиот крзнен пријател безбедно во багажникот (Погоден за ТЕРЕНЕЦ). Додека патувате дома, може да се користи и како одгледувачница за кучиња во затворен простор.

Карактеристики

Производи во категоријата