.

.

3д Аналоген Џојстик Зафат Капа Палецот Стап Зафат Капа Замена На Палецот За Xbox Еден Тенок Xbox Еден Xbox Еден Елитен PS4 Контролер

3д Аналоген Џојстик Зафат Капа Палецот Стап Зафат Капа Замена На Палецот За Xbox Еден Тенок Xbox Еден Xbox Еден Елитен PS4 Контролер

DEN 127.84

Износ
Залиха

Применлив модел : XBox One / Xbox One Тенок /XBox One X / Xbox One Елита/PS4. Пакет : 2 х Џојстик Капи. Додадете удобност во играта и спречете ги прстите да се лизгаат. Ве молиме бидете сигурни дека ова е моделот и типот на производот што ви треба, ви посакувам пријатен шопинг. Боја : Сина. Применлив модел : XBox One / Xbox One Тенок /XBox One X / Xbox One Елита/PS4. Пакет : 2 х Џојстик Капи. Додадете удобност во играта и спречете ги прстите да се лизгаат. Ве молиме бидете сигурни дека ова е моделот и типот на производот што ви треба, ви посакувам пријатен шопинг. Боја : Сина.

Карактеристики

Производи во категоријата