.

.

УИОП Перитонеален Појас За Дијализа, Абдоминална Поддршка За Грб Што Дише, Ремен За Дијализа Прилагодлив 0510

УИОП Перитонеален Појас За Дијализа, Абдоминална Поддршка За Грб Што Дише, Ремен За Дијализа Прилагодлив 0510

DEN 2.00

Износ
Залиха

Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока еластичност и добра дише. Повеќекратна Употреба : држачот е еднократно и може да се пере, што го прави издржлив. Достапни Големини : постојат три различни големини за избор за да одговараат на различни типови на тело. Леснотија на користење : практични додатоци. Еластична тока за прицврстување, проверете дали е безбедна и сигурна дури и кога се движите. Забелешка : ако имате какви било прашања, ве молиме кажете ни и со задоволство ќе ви помогнеме. Добредојдовте во нашата продавница за купување, се надевам дека ќе можете едношалтерски шопинг.Големина : како што е прикажано карактеристикаизберете памучна кеса која е мека на кожата, дише и удобна.Исклучителна изработка, висококвалитетно Велкро, повеќе леплива.Кадифен еластик е прилагодлив и лесен за употреба.забелешки : Не користете ако сте алергични. Ако се појави реакција, прекинете ја употребата и консултирајте се со лекар. Исчистете (и дезинфицирајте) пред употреба. Може да се користи повторно!Поради рачно мерење, големината е малку погрешна.Боите може малку да се разликуваат поради различни монитори.Брзо : 1. Поради разликата во ефектите на екранот и осветлувањето, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала!Ви посакувам среќен живот!.

Карактеристики

Производи во категоријата